tipy na vianocne darceky2Obchody dnes každoročne s dostatočným predstihom zbroja na vianočné sviatky. Vytvárajú programy, reklamy a čoskoro vás obkolesia svojimi tematickými letákmi so zľavami, akciami, radami ako aj tipmi ohľadom toho, aký darček by sa zapáčil vaším blízkym.

Ak ste človek, ktorý rád odkladá povinnosti na zajtrajšok, je na čase to zmeniť. Počas Vianoc, obchody zarábajú práve na ľuďoch, ktorí sú nerozhodní respektíve odkladajú všetko na poslednú chvíľu. Pomôžeme vám vybrať skvelý darček pre vašich milovaných, čím urýchlime vaše rozhodovanie, vďaka čomu následne výrazne ušetríte a vyhnete sa stresu ako aj zlej nálade!

Darčeky pre muža

Muži nie sú enigmou a nie sú veľmi nároční na uspokojenie. No skvelý darček „na mieru“ ho určite poteší viac, než ponožky či vianočný sveter. Pri výbere darčeka pre muža sa skúste vcítiť do jeho kože – hľaďte na jeho ciele, skúste si predstaviť, čo mu chýba a pod. Má stresujúcu a náročnú prácu? Určite chce oddych alebo niečo, s čím môže na svet aspoň na chvíľu zabudnúť. Chce sa v niečom zlepšiť? Váš darček mu môže k tomu dopomôcť!

fitness naramky vianocny darcekFitness náramok

Ak ste si všimli, že vášho muža trápi jeho postava a zároveň vykazuje záujem o zmenu, fitness náramok je skvelou voľbou. Tento náramok mu môže dopomôcť k dosiahnutiu potrebných čísel a, záležiac od modelu, mu môže monitorovať mnohé preňho dôležité údaje. Základnou výbavou je krokomer, ktorý v reálnom čase meria počet nachodených kilometrov. Tie drahšie už dokážu vypočítavať spálené kalórie, merajú dĺžku spánku, tep a pod. Mnohé náramky je možné spárovať s mobilom, pozor teda na kompatibilitu hodiniek s operačným systémom jeho mobilu!

button hej.sk

adrenalinove zazitky vianocny darcekZážitok

Nie každý človek je materiálny, mnoho ľudí si váži oveľa viac spomienky, na ktoré si budú môcť spomenúť počas zlých časov. Práve zážitok vám môže spevniť vaše puto a bude slúžiť ako akési svetielko v prípadných ťažkých časoch. Ak je váš muž beznádejný romantik, výlet na tematickú akciu, spoločná dovolenka či dokonca vami zorganizovaný romantický vianočný večer bude perfektnou voľbou. V prípade, že je skôr adrenalínový typ, porozmýšľajte nad niečím, čo je vo vašej zóne komfortu no je to stále dostatočne napínavé preňho. Veľkým plusom je, ak je udalosť skupinová!

button zlavadna.sk

hodinky vianocny darcekHodinky

Hodinky ukazujú čas a sú zároveň štýlovým doplnkom pre outfity vášho muža. Veľkým plusom je aj to, že namiesto vyťahovania obrovského smartfónu si jednoducho dokážete vyhrnúť rukáv a pozrieť sa na vaše štýlové hodinky. Jedná sa o univerzálny darček a človeka môže len potešiť. Niekto obľubuje analógové, iný smart hodinky, no našťastie pre vás sú oba druhy cenovo dostupné. Ceny sa výrazne líšia, no tie kvalitnejšie modely sa pohybujú od decentných 40 € až po stovky.

button timestore.sk

knihy vianocny darcekKniha

Knihy sú skvelým darčekom, no určite nie sú pre každého. V dnešnej dobe je bohužiaľ čoraz menej čitateľov a skôr sa uprednostňujú elektronické a iné darčeky. No ak váš muž napriek terajšiemu trendu číta, tá správna kniha bude preňho skvelým darčekom. Je váš muž rojko? Určite sa chce odpútať od reálneho sveta. Je v niečom zručný no chce si svoje remeslo zlepšiť? Kúpte knihu, ktorá mu to umožní. Chce sa naučiť niečo nové, ako napr. cudzie jazyky? Kúpte mu slovník, pracovné zošity z daného jazyka a určite sa poteší!

button bux.sk

drony vianocny darcekDron

Nie každý vyrástol a nie každý chce mať donekonečna serióznu dospelosť. Mnohí z nás si radi pospomíname na staré dobré časy bezstarostného detstva. Dron je skvelou hračkou ale aj pomocníkom v zachytávaní zaujímavých scenérií z vtáčej perspektívy. Ak je váš muž fotograf a rád sa hrá, kombinácia dronukamery mu jednoznačne vyčarí úsmev na tvári. Nielenže prinesie nostalgiu z autíčok na ovládanie, váš muž bude môcť ovládať lietajúci objekt a popritom natáčať.

button hej.sk

 

Darčeky pre ženu

Ženy sú pre mnohých mužov hádankou, túžby ktorých sú zahalené v tajomstve. No našťastie pre vás existujú darčeky, ktoré sú bezpečnou voľbou a možno sa trafíte priamo do čierneho. Ak vašu ženu chcete potešiť a neradi riskujete, nasledujúce tipy na darčeky pre ženy sú pre Vás ako stvorené. No niektoré môže preferovať viac a iné menej, tu už do hry vstupujú vaše znalosti o vašej nežnejšej polovičke. Preto, ak máte resty, využite nasledujúce mesiace na analyzovanie.

wellness zeny vianocny darcekWellness pobyt

Každý z nás si z času na čas zaslúži oddych. Či už od práce alebo od detí, relaxačné pobyty a dovolenky, ktoré doprajú nášmu telu relax po fyzickej ale aj psychickej stránke, sú v dnešnej dobe pomerne dôležitou súčasťou psychohygieny. Poskytujú telu reštart ako aj bezstarostný čas. Ak sa teda vaša žena sťažuje, ako veľmi ju vyčerpáva práca či deti, wellness pobyt môže byť tým pravým darčekom.

button zlavadna.sk

kavovar vianocny darcekKávovar

Rána bývajú ťažké a vstávania ešte viac. Nie nadarmo sa hovorí, že najťažšie je začať. No ak sa vaša žena prebudí na budík a spomenie si na ten kávovar spod stromčeka, ktorý jej vyhotoví horúcu a lahodnú kávu, určite sa jej bude ľahšie vstávať. Vďaka bohatej aróme a chuti prebudí nielen mozog ale aj čuchový a chuťový zmysel. Je to práve chuť, ktorá nám dodáva endorfíny, hormóny šťastia. Kávovar vašej žene teda nielen pomôže vstávať, no taktiež jej zlepší rannú náladu.

button andreashop.sk

feny vianocny darcekStarostlivosť o telo – fény, epilátor

Ženy dbajú zvyčajne o svoje telo oveľa viac a oveľa dlhšie, než muži. Väčšine mužov stačí čo sa týka tela a krásy len minimálne množstvo času, ženy sa starajú však o svoju pokožku, chĺpky, chodidlá, pleť a mnoho iného. Darček vo forme epilátora jej môže napomôcť dosiahnuť krásu, po ktorej tak nesmierne túži. A v prípade, že vašej žene chýba fén alebo jej doslúžil starší, ako darček jej určite poslúži aj fén. Nesiahnite však po akomkoľvek féne, na trhu sa nachádzajú fény so skutočne užitočnými funkciami.

button andreashop.sk

zensky parfum vianocny darcekParfum

Parfuméria je silným spoluhráčom v atraktívnosti ale aj sebavedomí. Človek s kvalitným parfumom jednoducho vie, že ľuďom naokolo bude voňať. Jedná sa o univerzálnejší darček, ktorý vašu ženu určite milo prekvapí. Problém je však v tom, že existuje pravdivé porekadlo „sto ľudí, sto chutí,“ čo jednoznačne platí aj pre parfumériu. Ak sa vám už vaša žena v minulosti zdôverila s jej obľúbenou voňavkou, ktorú by si chcela zakúpiť, využite túto informáciu vo váš prospech a pre jej radosť.

button vivantis.sk

fotoknihy vianocny darcekObraz na plátne, fotoknihy, fotokalendáre

Nie každý je schopný udržiavať si jasné spomienky. Niekto si bude pamätať výlet do Viedne pred rokom ako keby to bolo včera, iný si len matne bude pamätať určité kľúčové okamihy. Fotografie sú v tomto skvelým pomocníkom a pri každom spoločnom otvorení fotoknihy si vďaka asociáciám rozpamätáte na tie trápne ale aj smiešne a krásne chvíle spolu. Ak budujete rodinu, fotoknihy určite padnú vhod a ak ju ešte pred zabalením vyplníte s fotkami vašich detí a vás dvoch, vaša žena sa nesmierne poteší. Ak je vaša žena umelkyňa, obraz na plátne s jej obľúbeným umeleckým štýlom jej zaiste urobí radosť.

button zlavadna.sk

 

Darčeky pre deti

Zatiaľ čo rodičov vianočné darčeky milo prekvapia, Vianoce ako sviatok sú pre nich o niečom inom. Naopak deti si svet, kde Vianoce sú bez darčekov, predstaviť nevedia, a je teda vašou ‚rodičovskou povinnosťou‘ vybrať len tie najlepšie darčeky. Tajnosti o darčekoch, ktoré deti čakajú pod vianočným stromčekom či na neznámom mieste, v nich vzbudzujú radosť, nedočkavosť a ducha Sherlocka Holmesa. Skryte ich teda poriadne! Alebo ich zabaľte hneď po kúpe.

vianoce spolocenske hry darcekSpoločenské hry

Spoločenské hry pomáhajú vášmu dieťaťu rozvíjať sa v myslení, budovaní vzťahov a v rozvíjaní verbálnych schopností. Zároveň dokážete do nich zahrnúť častokrát aj celú rodinu, čo spevňuje a prehlbuje vaše vzťahy, deti si zároveň oddýchnu od solitárnych videohier. Na trhu sa nachádza kvantum spoločenských hier s rôznymi žánrami ako aj úrovňou komplexnosti. Existujú aj také stolové hry, korene ktorých sú práve z videohier (alebo naopak), vďaka čomu sa môžu zapáčiť aj tínedžerovi, ktorý si ich môže zahrať keď už nie s vami, tak s jeho kamarátmi.

button skvelydarcek.sk

stavebnice pre deti vianocny darcekStavebnice

Stavebnice poskytujú dieťaťu priestor pre vývoj svojej predstavivosti a dokážu mu pomôcť aj v oblasti motoriky. Niektoré stavebnice sú model niečoho – či už motorky, auta alebo budovy s panáčikmi, iné stavebnice môžu byť voľnejšie, kedy dieťa si dokáže postaviť čokoľvek, čo si zmyslí. Stavebnice sú jednou z najužitočnejších hračiek pre vaše dieťa a určite sa do nej zamiluje. Dávajte však pozor na doporučený vek, nakoľko nechcete kúpiť príliš zložitú stavebnicu. Vtedy môže dieťa ľahko znervóznieť či postrácať dôležité súčiastky.

button skvelydarcek.sk

kineticky piesok pre deti vianocny darcekKreatívne hračky: kinetický piesok, interaktívna kniha, omaľovanky

Ak je vaše dieťa fascinované cestom či hlinou a snaží sa ich svojimi rukami stískať kedykoľvek to je možné, kinetický piesok je preňho ako stvorený. Vďaka svojím vlastnostiam je možné z kinetického piesku vymodelovať vskutku zaujímavé veci, vďaka čomu si vaše dieťa zlepší motoriku ako aj schopnosť kreatívne rozmýšľať. Medzi hračkami zlepšujúcimi motorické zručnosti patria aj maľovanky, kedy sa dieťa učí narábať s pastelkami. Ďalšou zaujímavou voľbou pre vaše dieťa môže byť interaktívna kniha, s ktorou sa dieťa dokáže nielen zabaviť, no taktiež aj naučiť.

button skvelydarcek.sk

rc modely pre deti vianocny darcekRC modely

Túžba pretekať sa je snom mnohých chlapcov, ktorí ešte nemôžu jazdiť. S autom či inými vozidlami na ovládanie sa vaše dieťa vyšantí až do vybitia batérie. Ak plánujete kúpiť RC model akéhokoľvek druhu, uistite sa, že máte dostatok batérií ako aj dobrú plochu, na ktorej sa dieťa môže pohrať, či už je to dlážka alebo chodník na dvore. Bolo by pre dieťa frustrujúce mať hračku, s ktorou sa nedokáže zahrať v blízkosti a bezpečí domova.

button skvelydarcek.sk

konzoly vianocny darcekHry a herné konzoly

Hry alebo herné konzoly sú dobrým darčekom pre školáka. V prípade počítača je možné na internete nájsť aj hry v podobe kvízov či programy, ktoré vaše dieťa naučia dôležité veci. Počítač je univerzálnym a mocným nástrojom, a určite sa vášmu dieťaťu zíde, ak bude musieť hľadať na internete fakty či písať práce. Je však potrebné dieťa časovo obmedzovať. Svetová zdravotnícka organizácia začala odnedávna považovať závislosť na počítačových hrách ako mentálnu poruchu [zdroj], preto je potrebné brať všetko s mierou.

button hej.sk

Darčeky pre rodičov

S postupujúcim vekom sa menia nielen priority či hobby, no taktiež aj vkus na darčeky. Ak chcete nájsť správny darček pre vašich milujúcich rodičov, máme pre vás zoznam bezpečných darčekov, s ktorým určite nepohoríte. Čím je človek starší, tým je obvykle menej aktívny, kvôli tomu je jeho život pomalším a preto aj nudnejším. Obvykle si to vynahradzujú pestovaním, chovaním, menšími prechádzkami, čítaním kníh či pozeraním televíznych kanálov. Cieľom vášho darčeka by teda malo byť okorenenie ich stereotypnejšieho života.

poznavacie zajazdy vianocny darcekPoznávacie zájazdy

Spoznávanie neznámych končín a krajov, o ktorých človek sníval dlhé roky, je určite skvelým darčekom. Takýto darček, ktorý poskytne rodičom množstvo nových zážitkov si určite zaslúžia. Veď predsa, sny by sa mali plniť a zvlášť, keď sú to tí najdrahší, ktorých máme – naši rodičia. Poznávací zájazd je preto určite skvelým darčekom pre rodičov, určite však investujte veľa času do správneho naplánovania termínu a dátumu zájazdu.

button zlavadna.sk

knihy2 vianocny darcekKnihy

knihách sa človek ponorí do iného sveta a iného života, aj preto je to skvelá voľba najmä pre rodičov, ktorí chcú občas pozabudnúť na strasti, utlmiť bolesti či oživiť stereotypné dni. Ešte pred kúpou sa však uistite, že žáner by danému rodičovi vyhovoval. Nie každý autor píše rovnako a kde jeden človek má rád prostosť deja, iný ho nedokáže zniesť a radšej číta komplexné diela s hĺbkovou analýzou jednotlivých postáv. Skúste popozerať, aké knihy daný rodič číta a na základe toho posúďte, aká kniha by mu vyhovovala najviac.

button bux.sk

kupelne pobyty vianocny darcekKúpeľné pobyty

Ak vašim rodičom očividne chýba relax a sťažujú sa na bolesti či problémy iného druhu, doprajte im relaxačný kúpeľný pobyt. Nejedná sa o drahú záležitosť, no napriek tomu je to skvelý darček. Takýto pobyt môže do seba zahŕňať polpenziu či plnú penziu, rôzne liečebné procedúry rozložené na dni, masáž a mnoho iného. Slovensko sa pýši kvantami kúpeľných stredísk a je teda z čoho vyberať. Tými najslávnejšími sú práve Piešťanské kúpele.

button zlavadna.sk

kavovary vianocny darcekKávovar

Mnohí rodičia si nevedia predstaviť rána bez poriadneho životabudiča. Kúpa kávovaru vašim rodičom ako darček pod stromček je síce pomerne univerzálnym darčekom, no určite nikoho nesklame. Jeden z rodičov alebo ani jeden kávu nepije? Žiaden problém! Stačí si spraviť kapučíno či iný nápoj s menším obsahom kofeínu, ktorý má daný model kávovaru v ponuke. Vďaka tomuto zázračnému stroju sa ich šedé rána vyfarbia vôňou čerstvého, horúceho nápoja.

button andreashop.sk

roboticke vysavace vianocny darcekRobotický vysávač

S vekom naše telo chabne a je jednoduchšie zraniť sa aj pri tých najjednoduchších prácach. Vysávanie však jednoduchou domácou prácou nie je, a to najmä ak zohľadníme všetky naťahovania a drepy, ktoré musíme spraviť na dokonalé povysávanie našej domácnosti. Pre rodičov je to určite námaha, a predsa len práca navyše nie je zábavná. Doprajte im pod stromček robotický vysávač a nielenže im ušetríte čas, no aj boľavý chrbát. Jednoducho skvelý darček a ešte lepší pomocník.

button hej.sk

Redakcia

Redakcia

Už od roku 2017 sme tu pre Vás a pomáhame Vám s výberom produktov. V našich článkoch nájdete objektívne, hodnotné rady a tipy pri výbere produktov. Zapojte sa do diskusie a dajte nám vedieť v komentári, aký model produktu používate vy a či ste s ním spokojný a pomôžte tak iným návštevníkom.

Ohodnoťte tento článok
[Celkom: 6 Priemerne: 4.7]