O nás

Vítame Vás na webe – www.testy-recenzie.eu. Sme webový portál fungujúci od roku 2017 a môžete u nás nájsť množstvo recenzií a testov produktov z oblasti domácnosti, malých spotrebičov, elektroniky či športu/outdooru alebo auto/moto. Testy a recenzie produktov sa snažíme vytvárať tak, aby boli čo najobjektívnejšie, aby boli vypracované z relevantných zdrojov. Našim cieľom je pomôcť Vám pri výbere produktu, o ktorý sa práve zaujímate.

logo testy-recenzie.eu cierne

Logo nášho portálu www.testy-recenzie.eu

 

Testy produktov sa snažíme spracovávať tak, aby v nich boli produkty, ktoré majú skvelé užívateľské recenzie. Informácie čerpáme z navštevovaných e-shopov a webov, ktoré sa špecializujú na porovnávanie produktov.

U nás nájdete:
odporúčania pre produkty, ktoré užívatelia hodnotia ako tie najlepšie,
– odporúčania kvalitných e-shopov, ktoré majú k dispozícii dané produkty,
– nákupný poradca – tipy pre výber produktov v konkrétnych kategóriách.


Ako hodnotíme?

Toto je otázka, ktorú si môžu naši čitatelia častokrát pokladať pri čítaní našich článkov. Práve teraz sa Vám budeme snažiť poskytnúť odpoveď na túto otázku a vysvetliť, ako pracujeme a hodnotíme produkty na našom webe.

Objektivita a nestrannosť

Objektivita a nestrannosť sú pre nás veľmi dôležité. Snažíme sa byť čo najobjektívnejší a nestranní pri výbere produktov, ktoré odporúčame. Našim cieľom je poskytnúť vám informácie o produktoch, ktoré by mohli byť pre vás zaujímavé, bez toho aby sme sa snažili vám predávať niečo, čo by sme sami nepovažovali za dobré.

Preto sa snažíme odporúčať produkty z rôznych eshopov, aby sme zaručili, že naše odporúčania sú skutočne nezávislé. Taktiež v článkoch nájdete hodnotné rady a tipy pri výbere produktov, ktoré by vám mohli pomôcť rozhodnúť sa tak, aby ste s daným produktom boli skutočne spokojní.

Ako tvoríme tabuľky TOP produktov?

Tvorba tabuliek najlepších produktov je jednou z našich hlavných činností. Pri výbere produktov, ktoré zahrnieme do tabuliek, sa snažíme byť čo najobjektívnejší a zohľadniť rôzne faktory. Najprv sa pozrieme na popularitu produktov a ich recenzie.

Produkty, ktoré majú vysoké hodnotenie od zákazníkov a sú populárne na trhu, sa dostávajú do užšieho výberu. Potom sa snažíme zahrnúť produkty rôznych značiek a cenových kategórií, aby sme vám mohli ponúknuť čo najširší výber.

A teda vo finále v našich článkoch nájdete produkty, ktoré sú na slovenskom trhu populárne, majú dobré recenzie od reálnych zákazníkov a zároveň sú tieto produkty aj rôznych cenových kategórií, aby sme odporúčali produkty aj čitateľom s obmedzeným rozpočtom na kúpu.


Ako zarábame?

Náš web získava svoje financie prostredníctvom provízií z predaja produktov na Heureka.sk a iných eshopoch, s ktorými spolupracujeme. Pre bližšie transparentné vysvetlenie – ak kliknete na odkazy umiestnené na našej stránke a presmeruje Vás to na Heureka.sk, kde si môžete prezrieť daný produkt na rôznych e-shopoch, v prípade, že kliknete na nejakú ponuku, my získavame malú províziu za vašu návštevu. V prípade iných e-shopov, s ktorými spolupracujeme býva spolupráca založená na princípe, že ak kúpite produkt, ktorý sme odporúčali, získame malú províziu.

Tento model zabezpečuje plynulý chod našej stránky a umožňuje nám pokračovať v poskytovaní kvalitného obsahu v našich článkoch bez toho, aby sme vám museli zaň niečo priamo účtovať.

Spokojnosť všetkých zúčastnených strán

Je dôležité poznamenať, že spolupráca so spomínanými eshopmi funguje tak, že finančná provízia, ktorú získavame z predaja produktov, nezvyšuje konečnú cenu produktov pre vás!

Naopak, táto provízia je platená z marketingových rozpočtov daných e-shopov, takže náš model spolupráce je založený na výhodnej situácii pre všetky zúčastnené strany – pre nás, eshopy a pre vás, našich čitateľov.


Naša vízia a cieľ

Naším cieľom je poskytovať vám objektívne a nezávislé informácie o produktoch, ktoré vám pomôžu pri výbere toho najlepšieho. Spolupráca so spomínanými eshopmi nám umožňuje pokračovať v tomto cieľe a pomáha nám zabezpečiť, aby ste mali bezplatný prístup k našim článkom, porovnávacím tabuľkám a odporúčaniam – a teda, aby ste nemuseli platiť priamo za tento obsah.

Dúfame, že vám tento článok pomohol pochopiť, ako fungujeme a ako hodnotíme produkty na našom webe. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo návrhy na zlepšenie, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.

V prípade záujmu kontaktovať nás, prejdite na podstránku – > KONTAKT