truecam a7s recenziaKamera do auta TrueCam A7s je jedna z najobľúbenejších „čiernych skriniek“, ktorá sa na našich cestách používa. Táto autokamera je vďaka svojej cene a funkčným vlastnostiam veľmi výhodnou kúpou.

Túto autokameru je možné využívať aj ako GPS navigáciu, keďže v základnej výbave obsahuje GPS modul. Hlavným cieľom autokamery je však relatívne slušná kvalita nahrávania a následného zobrazenia videa.

Práve táto kamera do auta disponuje nahrávaním videa v rozlíšení až 2560×1080 alebo 2304×1296. Vďaka takému rozlíšeniu už nebude problém na videu rozoznať i tie najmenšie detaily.

Vysoká kvalita videa za akýchkoľvek poveternostných podmienok

Taktiež je veľmi dôležité, aby video bolo kvalitné za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Práve TrueCam A7s zvláda natáčať aj pri zhoršenej viditeľnosti, či iných poveternostných a svetelných podmienkach a to pri zachovaní veľmi slušnej kvality videa, na ktorom nie je problém roroznať aj tie menšie detaily. Inštalácia kamery je absolútne jednoduchá, keďže ju stačí pripevniť na držiak a zapojiť do napájania.

Rôzne užitočné funkcie

truecam a7s displejSúčasťou autokamery je aj funkcia, ktorá na displeji zariadenia zobrazuje aktuálnu rýchlosť a smer, ktorým sa vozidlo uberá. Ďalšou zaujímavou a užitočnou funkciou je oboznamovanie o blížiacom sa rýchlostnom radare. Autokamera vás tak upozorní za akú vzdialenosť na rýchlostný radar narazíte a taktiež vás upozorní akú rýchlosť by ste mali udržiavať. Samozrejmosťou je aj nastavenie jasu obrazovky, ktoré je vhodné najmä v noci kedy príliš veľký jas na obrazovke  môže vodiča zbytočne oslniť, čo nie je samozrejme pohodlné a komfortné.

Časová slučka zabezpečí tzv. „nekonečné nahrávanie“

Časová slučka alebo tzv. „nekonečné nahrávanie“ je taktiež funkciou autokamery TrueCam A7s. Táto funkcia zabezpečuje neustále nahrávanie v cykloch, teda po určitých časových úsekoch. A v prípade, že dôjde k naplneniu pamäti, tak systém začne automaticky vymazávať najstaršie videá, aby bola k dispozícii kapacita pre zaznamenanie nových videí. Ak viete o nejakých videách, ktoré nechcete aby sa niekedy vymazali, môžete ich označiť, pričom sa záznamy archivujú a ostanú chránené proti zmazaniu.

Súčasťou autokamery je aj G-senzor, či funkcia HDRtruecam a7s v aute

Autokamera disponuje ďalšími užitočnými funkciami ako sú G-senzor, ktorý zaznamenáva smer jazdy v trojrozmernom priestore, funkcia HDR, ktorá sa vie popasovať s vysokými kontrastnými zábermi. Podsvietenie tlačidiel, či LED prisvietenie je v súvislosti s modelom TrueCam A7s samozrejmosťou.

Záver:
Autokamera TrueCam A7s je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí majú radi skvelý pomer cena/výkon. Táto autokamera nie je extrémne drahá a aj napriek tomu, je na vysokej kvalitatívnej úrovni.

Výhody autokamery:
•   veľké množstvo užitočných funkcií
•   kvalitný nočný záznam
•   jednoduchá manipulácia

Nevýhody autokamery:
•   labilnejšie plastové úchytky

 

 

► Porovnajte ceny kamery do auta TrueCam A7s ◄

Graf ceny produktu TrueCam A7s poskytuje server Heureka.sk

Redakcia

Redakcia

Už od roku 2017 sme tu pre Vás a pomáhame Vám s výberom produktov. V našich článkoch nájdete objektívne, hodnotné rady a tipy pri výbere produktov. Zapojte sa do diskusie a dajte nám vedieť v komentári, aký model produktu používate vy a či ste s ním spokojný a pomôžte tak iným návštevníkom.

Ohodnoťte tento článok
[Celkom: 6 Priemerne: 4.7]