PocketBook 626 Touch Lux 3 recenziaFirma PocketBook je na trhu s čítačkami kníh jedným z najväčších hráčov na svetovom trhu. Obľúbenosť ich modelov svedčí o veľmi vhodnom smere uspokojovania dopytu v rámci špecifík čítačiek elektronických kníh.

Čítačka kníh PocketBook 626 Touch Lux 3 je z hľadiska užívateľských recenzií vôbec jednou z najobľúbenejších čítačiek kníh na našom trhu.

Už pri prvom kontakte s čítačkou PocketBook 626 Touch Lux 3 vás príjemne prekvapí špeciálny povrch na zadnej strane čítačky, ktorý napomáha komfortnému držaniu v jednej ruke.

Zážitok ako pri čítaní reálnej tlačenej knihy vám priblíži technológia E-Ink, ktorá sa snaží čo najbližšie vizuálne napodobniť stránky klasickej tlačenej knihy.

Kvalitný displej

Displej čítačky je nasvietený tak, aby bol text čitateľný v akýchkoľvek svetelných podmienkach. To, že je displej multidotykový vám zaručí veľmi pohodlné ovládanie, ktoré vám ušetrí mnoho času. 6“ (palcový) displej čítačky je v rámci štandardov a potrieb čítačiek kníh veľmi vhodný rozmer.

Užitočné funkcie

PocketBook 626 Touch Lux 3Súčasťou špecifických vlastností je aj RSS čítačka, ktorá vám zaručí sledovanie noviniek z vašich obľúbených webov. Samozrejmosťou je Wi-Fi, prostredníctvom ktorého sa môžete jednoducho pripojiť na internet a prehliadať webové stránky, či sociálne siete. Model PocketBook 626 Touch Lux 3 vám nebude brániť ani pri čítaní na šírku, keďže aj táto možnosť je súčasťou tohto modelu.

Skvelá kompatibilita

Nemusíte sa obávať, že neotvoríte rôzne typy textových súborov, keďže tento model čítačky podporuje viac ako 22 textových a grafických formátov. Užívateľské menu je lokalizované do ako českého, tak aj slovenského jazyka. PocketBook 626 Touch Lux 3 je pohodlný na čítanie aj vďaka svojej nízkej hmotnosti 208 g.

Slušný výkon

Plynulý chod čítačky je zabezpečený 1 GHz procesoromoperačnou pamäťou 256 MB, ktorá na čítanie elektronických kníh a prehliadanie internetu postačuje nad mieru. Integrovaná pamäť čítačky kníh disponuje 4 GB úložného priestoru, čo je veľká kapacita pre e-booky a textové súbory. V prípade, že by táto kapacita nepostačovala, je možné ju rozšíriť prostredníctvom pamäťovej karty microSD až do veľkosti 32 GB. Plne nabitá batéria čítačky by mala postačovať na prečítanie až 8000 strán textu.

Parametre produktu:

Typ displeja: E-Ink
Wi-Fi: áno
Dotykový displej: áno
Integrovaná pamäť: 4GB
Hmotnosť: 208g
Veľkosť displeja: 6″
Rozlíšenie displeja: 1024 x 758 px

Záver

Čítačka kníh PocketBook 626 Touch Lux 3 je v rámci svojej ceny veľmi vhodnou kúpou, keďže disponuje displejom E-Ink, veľkou kapacitou integrovanej pamäte a skvelým adaptovateľným podsvietením. Najmä pohodlná manipulácia a príjemné spracovanie je veľkým plusom tejto čítačky kníh.

Výhody čítačky:

•   príjemné spracovanie
•   pohodlná manipulácia
•   dlhá výdrž batérie
•   výborné podsvietenie

Nevýhody čítačky:

•   pomalšie zapínanie
•   cestovné púzdro nie je súčasťou balenia

 

 

► Porovnajte ceny čítačky kníh PocketBook 626 Touch Lux 3 ◄

Graf ceny produktu PocketBook 626 Touch Lux 3 poskytuje server Heureka.sk

Redakcia

Redakcia

Už od roku 2017 sme tu pre Vás a pomáhame Vám s výberom produktov. V našich článkoch nájdete objektívne, hodnotné rady a tipy pri výbere produktov. Zapojte sa do diskusie a dajte nám vedieť v komentári, aký model produktu používate vy a či ste s ním spokojný a pomôžte tak iným návštevníkom.

Ohodnoťte tento článok
[Celkom: 6 Priemerne: 4.7]