lenovo tb3 710f recenziaTablet Lenovo TB3-710F disponuje 7 palcovým displejom, ktoré má rozlíšenie 1024×600 pixelov. Tento tablet z nízkych cenových relácií je vhodný na tie základné operácie ako sú prezeranie internetu, pozeranie filmov, či čítanie textových dokumentov.

Určite poslúži aj na občasné hranie hier, či iných aplikácií určených na zábavu. Na tieto účely tak 1GB pamäť RAM úplne dostačuje a štvorjadrový procesor Mediatek s frekvenciou jadra 1,3 GHz to úplne podčiarkuje.

Operačný systém ako je zvykom u tabletov je Android vo verzii 5.0 Lollipop. Vnútorná pamäť tohto tabletu je tvorená 8GB kapacitou, ktorá je samozrejme možná rozšíriť sa prostredníctvom pamäťovej karty. Porovnanie tých najlepších tabletov si môžete prezrieť v článku, ktorý predstavuje test tabletov.

Kvalitný displej a multidotykové senzory

Lesklý IPS displej sa stará o kvalitné zobrazovanie jasných farieb a detailov. IPS technológia spolu s LED osvetlením pomôže zobrazovať obraz tak, aby bol dobre pozorovateľný z viacerých pozorovacích uhlov. Multidotykové senzory zas zabezpečia komfortné ovládanie tabletu. Konkrétne, tieto multidotykové senzory sú schopné snímať až 5 dotykov naraz.

Dva fotoaparáty

Tablet Lenovo TB3-710F môžete používať aj na menej náročné fotografie, keďže tablet má 2 zabudované fotoaparáty. Jeden sa nachádza na zadnom paneli tabletu a fotí fotografie v rozlíšení 2 Mpx. Predný fotoaparát má VGA rozlíšenie, teda 0,3 Mpx.

Rôzne funkcie a dobrý zvuk

Samozrejmosťou je Bluetooth pripojenie, či Wi-Fi, prostredníctvom ktorého sa môžete pripojiť na internet a prehliadať si webové stránky. Vpredu tabletu je zabudovaný reproduktor, ktorý vám spestrí zážitok zo sledovania rôznych filmov, či videí.

Veľká výdrž batérie

Ak často cestujete a ste pravidelne dlho na cestách, poteší vás kapacita batérie tohto tabletu, ktorá je až 3450 mAh. Odhadom by mal teda tablet vydržať až 8-10 hodín. V prípade potreby pripojenia rôznych iných externých zariadení tento tablet disponuje jedným USB 2.0 portom.

Parametre produktu:

Uhlopriečka displeja: 7 “
Operačný systém: Android
Vnútorná kapacita: 8 GB
Frekvencia procesoru: 1,3 GHz
Rozlíšenie displeja: 1024 x 600
Počet USB 2.0 portov: 1
Kapacita batérie: 3450 mAh
Pamäť RAM: 1 GB
Rozlíšenie zadnej kamery: 2 Mpx

Záver:
V prípade, že hľadáte lacný tablet, ktorý vám postačí na základné úkony ako je prezeranie internetu, pozeranie filmov, či hranie hier, tento tablet je určite tá správna voľba. Navyše disponuje veľkou kapacitou batérie, čo ocenia najmä ľudia, ktorí pravidelne cestujú.

Výhody tabletu:
Veľká kapacita batérie
Intuitívne ovládanie
Nízka cena

Nevýhody tabletu:
Menej kvalitný fotoaparát

 

 

► Porovnajte ceny tabletu Lenovo TB3-710F ◄

Graf ceny produktu Lenovo TB3-710F ZA0R0018BG poskytuje server Heureka.sk

Lenovo TB3-710F ZA0R0018BG môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Redakcia

Redakcia

Už od roku 2017 sme tu pre Vás a pomáhame Vám s výberom produktov. V našich článkoch nájdete objektívne, hodnotné rady a tipy pri výbere produktov. Zapojte sa do diskusie a dajte nám vedieť v komentári, aký model produktu používate vy a či ste s ním spokojný a pomôžte tak iným návštevníkom.

Ohodnoťte tento článok
[Celkom: 5 Priemerne: 4.8]