Kärcher 1.633-426.0 WV 2 PremiumUmývač okien od značky Kärcher, konkrétne model 1.633-426.0 WV 2 Premium je jedným z najlepších a najpredávanejších na trhu. Pozná to každý, kto má veľký byt alebo rodinný dom. Umývanie okien patrí medzi tie najmenej obľúbené, no zároveň najnamáhavejšie činnosti. Niekedy vám zaberie aj celý deň. Najskôr prácne umývanie s tekutým čističom, pričom sa vám roztečie ešte aj po koberci, a potom prichádza na rad nekonečné ručné leštenie. Nehovoriac o tom, že to môže byť nebezpečné, najmä ak sú okná vysoko osadené a vy sa k nim potrebujete dostať .

Nechať to na profesionálov je dobrá voľba, no keď si spočítate náklady za každé umývanie, môže to byť finančne náročné. Apropo, ako často umývať okná? Doma stačí dva krát do roka, na jar a jeseň pred zimou. Ak máte firmu, čistota je základ. Priestory firmy na rušnej komunikácii v meste spôsobia to, že okná bude potrebné umyť aj 4 krát do roka.

Nezúfajte, práve na to je tu Kärcher 1.633-426.0 WV 2 Premium.

Kde kúpiť Kärcher umývač okien 1.633-426.0 WV 2 Premium

Názov modeluHodnoteniePribližná cena
Kärcher 1.633-426.0 WV 2 Premium 10 Years Edition čistič okien
umyvac okien Kärcher 1.633-426.0 WV 2 Premium 10 Years Edition čistič okien
59€

Ako funguje a aké sú jeho najväčšie prednosti?

Tento vysávač na okná ich má mnoho. Firma Kärcher má dlhoročné skúsenosti s výrobou vysávačov a umývačov okien/čističov okien, a tak sa zrodil aj tento, ktorý patrí do limitovanej edície WV 2 Premium – 10 Years.

Tento umývač okien už iba pokračuje v tradícii skvelých výrobkov firmy Kärcher, no okrem toho je vyšperkovaný ešte ďalšími funkciami. Používa sa teda na precízne čistenie a leštenie okien, skiel a hladkých povrchov.

Dizajn

karcher 1.633 426.0 wv 2 premium dizajnAj keď pri umývačoch okien ide dizajn na druhú koľaj, tento krásavec v žlto – čiernej kombinácii upúta na prvý pohľad. Ergonomické držanie zaručí, že s ním hravo vyčistíte aj rohy okien. Je síce malý, ale o to výkonnejší. Hmotnosť len 1 600 gramov vám dovolí s ním pracovať aj dlhšiu dobu bez únavy rúk.

Na akom princípe funguje?

Najskôr si pomocou sprejovej fľašky nanesiete na okná tekutý čistiaci prostriedok a necháte ho chvíľu pôsobiť. Potom ho pomocou akumulátorového vysávača jednoducho dosucha vysajete. Výsledkom sú žiarivo čisté okná bez šmúh!

Sacia hubica pracuje veľmi efektívne. Na výber máte dve veľkosti, a tak ju môžete podľa potreby obmienať. Na väčšie plochy logicky použijete tú väčšiu, čo vám ušetrí kopec námahy. Do rôznych škár, a na menšie plochy dostanete menšie násadku, takže žiadny roh nezostane špinavý. Vedeli ste, že vďaka akumulátorovému vysávaču vám vaša práca pôjde až 3 krát rýchlejšie ako keby ste ju robili ručne?

A čo so špinavou vodou?

Nemusíte sa báť, ani s ňou neprídete do kontaktu. Do nádrže na špinavú vodu sa zmestí 100 ml, a jednoducho ju vyprázdnite aj počas práce. Už žiadne kvapkanie špinavej vody na parapety!

Názov modeluHodnoteniePribližná cena
Kärcher 1.633-426.0 WV 2 Premium 10 Years Edition čistič okien
umyvac okien Kärcher 1.633-426.0 WV 2 Premium 10 Years Edition čistič okien
59€

Batéria

Naproti svojim starším súrodencom má Kärcher 1.633-426.0 WV 2 Premium novú lítiovo – iónovú batériu, ktorá vydrží až o 40% viac. Dokopy je to teda až 35 minút čistého pracovného času, čo predstavuje cca 105 metrov štvorcových. Skrátka a jasne, na jedno nabitie určite vyčistíte okná v celom byte. Vďaka LED kontrolke si počas práce môžete skontrolovať koľko % batérie vám ešte zostáva. Čas nabíjania batérie je 185 minút.

Kde všade môžete tento umývač okien použiť?

Uvidíte, že už raz budete mať tohto skvelého pomocníka doma, jeho služby využijete nielen pri čistení okien. Kärcher 1.633-426.0 WV 2 Premium môžete využiť na všetky hladké povrchy! Okná, zrkadlá, dlažbu, sklenené kusy nábytku, dvere ale aj sprchovacie kúty sa budú len tak lesknúť.

Technické parametre

karcher 1.633 426 0 wv 2 premium parametre prislusenstvoNízka hmotnosť, ale aj nízka hlučnosť zaručí, že ho naozaj môžete používať kedykoľvek a kdekoľvek.

Pracovná šírka sacích trubíc je 280 a 170 mm.

Rozprašovacia fľaša má návlek z mikrovlákna, čo zabezpečuje rovnomerné a nanesenie tekutého čističa. Zamedzuje aj jeho zbytočnému plytvaniu.

Čo vám príde v balení?

V originálnej Kärcher krabici vám príde  akumulátorový vysávač s veľkým sacím nástavcom, menší sací nástavec na výmenu, rozprašovacia fľaša s návlekom z mikrovlákna a nabíjačka.

Prečítajte si aj: Tipy pre -> ako vybrať čistič okien

Záver

Umývač okien Kärcher 1.633-426.0 WV 2 Premium  je naozaj neoceniteľný pomocník, ktorého využijete naplno či už v domácnosti alebo v práci. Firma Kärcher je stálica na trhu a s touto vylepšenou verziou vysávača okien si svoju pozíciu len potvrdila.

Tento tichý, ľahký a hlavne hygienický prístroj nie je luxusom, je to niečo čo ozaj oceníte a budete pravidelne používať. Ušetríte si ním nielen svoje sily, ktoré by ste inak vynaložili na prácne umývanie a leštenie skiel. V dlhodobom časovom horizonte ušetríte aj financie, či už na čistiace prípravky, pretože s rozprašovacou fľašou ich používate veľmi efektívne, alebo na profesionálne čistiace práce.

Ak zhodnotíme pomer ceny a kvality, Kärcher 1.633-426.0 WV 2 Premium  jednoducho vyhráva na celej čiare.

 

 

Redakcia

Redakcia

Už od roku 2017 sme tu pre Vás a pomáhame Vám s výberom produktov. V našich článkoch nájdete objektívne, hodnotné rady a tipy pri výbere produktov. Zapojte sa do diskusie a dajte nám vedieť v komentári, aký model produktu používate vy a či ste s ním spokojný a pomôžte tak iným návštevníkom.

Ohodnoťte tento článok
[Celkom: 4 Priemerne: 4.8]