notebook Apple MacBook Air MMGF2SLA

Notebook Apple MacBook Air MMGF2SL/A sa zaraďuje svojou cenou medzi notebooky vyššej cenovej kategórie. Notebooky značky Apple sa vyznačujú svojou spoľahlivosťou, skvele spracovaným softvérom a veľkou výdržou batérie.

Práve notebook Apple MacBook Air je skvelou voľbou ak potrebujete spoľahlivý notebook, ktorý môžete využiť na prácu ako aj pozeranie filmov, seriálov a to pri dlhej výdrži batérie.

Ak sa chcete o notebooku dozvedieť viac, prečítajte si o parametroch a vlastnostiach notebooku Samsung Apple MacBook Air MMGF2SL/A viac v našej recenzii, prípadne si pozrite náš komplexnejší test notebookov.

Dizajn

Notebook MacBook Air vás určite ohromí svojim dizajnom. Napriek absolútne štíhlemu dizajnu, konkrétne pri hrúbke len 1,7cm je notebook navyše veľmi výkonný. Notebook je taktiež veľmi ľahký – jeho váha dosahuje len niečo viac ako 1 kg.

Veľká výdrž batérie

Obrovskou výhodou tohto notebooku je veľká výdrž jeho batérie. Preto hlavne tí, ktorí vedia oceniť veľkú výdrž batérie a neradi ju dobíjajú každú chvíľu by mali zbystriť pozornosť. Pretože, kapacita batérie notebooku Apple MacBook Air je nastavená tak, že vydrží až 12 hodín, čo je v porovnaní s ostatnými notebookmi skutočne dosť slušná doba.

Rýchle pripojenie

Notebook MacBook Air disponuje technológiou 802.11ac, čo v praxi znamená, že Wi-Fi signál notebooku je omnoho silnejší a napríklad v porovnaní s predchádzajúcou generáciou tohto notebooku je až trikrát rýchlejšia. Samozrejme, toto znamená, že v prípade používania tohto notebooku už nebudete toľko obmedzovaný nedostatočným signálom, či krátkou vzdialenosťou dosahu pripojenia.

Operačný systém

notebook Apple MacBook Air MMGF2SLA operacny system mac os xVäčšina spotrebiteľov je zvyknutá na operačný systém Windows, avšak notebooky firmy Apple sa líšia tým, že majú svoj vlastný operačný systém. Je to operačný systém Mac OS X, ktorý je z používateľského hľadiska veľmi jednoduchý, intuitívny a veľmi kvalitne spracovaný po dizajnovej stránke.

Vlastné aplikácie

Nielen operačný systém ale aj aplikácie majú notebooky od firmy Apple svoje vlastné. Za zmienku určite stoja aplikácie ako iPhoto, iMovie, Pages, Keynotes a ďalšie iné.

Parametre produktu

Uhlopriečka notebooku: 13,3″
Hmotnosť: 1,35kg
Procesor: Intel Core i5
Frekvencia procesoru: 1,6 GHz
Počet jadier procesora: 2
Kapacita pamäte RAM: 8 GB
Veľkosť pevného disku: 128 GB (SSD)
Grafická karta: Intel HD Graphics 6000
Rozlíšenie obrazovky: 1440 x 900

Záver

Notebook Apple MacBook Air MMGF2SL/A je určený pre ľudí, ktorí majú radi spoľahlivosť. Taktiež jeho hlavnou prednosťou je veľká výdrž batérie, čo osloví najmä ľudí, ktorí radi cestujú, pracujú a často sa presúvajú.

Výhody notebooku:

• veľká výdrž batérie
• SSD disk
• nízka hmotnosť, štíhly dizajn

Nevýhody notebooku:

• integrovaná grafická karta

 

► Porovnajte ceny notebooku Apple MacBook Air MMGF2SL/A ◄

Graf ceny produktu Apple MacBook Air MMGF2SL/A poskytuje server Heureka.sk

Redakcia

Redakcia

Už od roku 2017 sme tu pre Vás a pomáhame Vám s výberom produktov. V našich článkoch nájdete objektívne, hodnotné rady a tipy pri výbere produktov. Zapojte sa do diskusie a dajte nám vedieť v komentári, aký model produktu používate vy a či ste s ním spokojný a pomôžte tak iným návštevníkom.

Ohodnoťte tento článok
[Celkom: 11 Priemerne: 4.8]