televizor Samsung UE55KU6072Samsung UE55KU6072 je televízor, ktorý vďaka svojmu ultra vysokému 4K rozlíšeniu poskytuje skvelý zážitok zo sledovania. Štvorjadrový procesor, ktorý je súčasťou tohto moderného televízora podporuje jeho pozíciu na trhu s 4K televízormi.

Samozrejme, práve uhlopriečka je u väčšiny spotrebiteľov tým najdôležitejším parametrom a práve Samsung UE55KU6072 sa môže pochváliť 55″ (138cm) uhlopriečkou obrazovky.

Prečítajte si o parametroch a vlastnostiach televízoru Samsung UE55KU6072 viac v našej recenzii.

Dizajn

Vzhľad televízoru je veľmi moderný a pôsobí veľmi uhladeným dojmom. Televízor je veľmi úzky čo môže v niektorých prípadoch ušetriť veľa priestoru. Práve štíhly a moderný dizajn je dnes vhodný do takmer akéhokoľvek interiéru.

Skvelý a kvalitný obraz

Samsung UE55KU6072 sa môže pýšiť rozlíšením obrazovky 4K, čo v praxi znamená, že obraz je oveľa ostrejší a reálnejší. V tomto prípade teda určite neuvidíte rozmazané postavy či iné objekty. Obrazovka, ktorá disponuje 3840×2160 pixelmi zároveň skvalitní váš pôžitok systémom dynamického kontrastu HDR, čo znamená, že či už sledujete svetlú alebo tmavú scénu, táto technológia dokáže skvele vyobraziť farby.

Zvýšená frekvencia obrazovky, ktorá je tvorená vďaka technológii Clear Motion Rate zaistí, že aj scény kde prebieha veľa pohybu budú plynulé, čisté a bez akéhokoľvek rozmazania.

porovnanie-4k-fullhd-hd

Intuitívny operačný systém

smart-aplikacie-samsung-ue55ku6072Práve operačný systém Tizuen poskytuje užívateľom veľmi intuitívne a pohodlné rozhranie. V rámci operačného rozhrania televízoru môžete jednoducho pristupovať k videám na YouTube, hrať rôzne zábavné hry, či používať rôzne Smart aplikácie.

Skvelý bezdrôtový adaptér, ktorý je súčasťou balenia vám umožní prepojiť televízor s vašou domácou sieťou prostredníctvom Wi-Fi.

 

Parametre produktu

Uhlopriečka televízora: 138 cm (55″)
Hmotnosť: 16kg
Druh televízoru: LED
Priemerná ročná spotreba energie: 154 kWh
Rozlíšenie obrazovky: 3840 x 2160
HDR: áno
USB port: áno (2 USB vstupy)
HDMI vstup: áno (3 HDMI vstupy)
Wi-Fi: áno
LAN konektor: áno

Záver

Televízor Samsung UE55KU6072 má svojimi parametrami a vlastnosťami toho veľa ponúknuť aj tým náročnejším. V rámci svojej cenovej kategórie patrí k jedným z najobľúbenejších televízorov vôbec.

Výhody televízoru

• 4K rozlíšenie
• intuitívne operačné rozhranie
• skvelá kvalita obrazu vďaka technológii HDR

Nevýhody televízoru:

• absencia výstupu na slúchadlá
• nepraktické umiestnenie vstupov
• nižšia obnovovacia frekvencia

 

► Porovnajte ceny televízora Samsung UE55KU6072 ◄

Graf ceny produktu Samsung UE55KU6072 poskytuje server Heureka.sk

Redakcia

Redakcia

Už od roku 2017 sme tu pre Vás a pomáhame Vám s výberom produktov. V našich článkoch nájdete objektívne, hodnotné rady a tipy pri výbere produktov. Zapojte sa do diskusie a dajte nám vedieť v komentári, aký model produktu používate vy a či ste s ním spokojný a pomôžte tak iným návštevníkom.

Ohodnoťte tento článok
[Celkom: 14 Priemerne: 4.9]