magnetické puzdro MG Magnetic Full Body Glass_v rukeV súčasnom digitálnom svete, kde smartfóny hrajú centrálnu úlohu v našich životoch, je ochrana týchto zariadení dosť dôležitá. Medzi mnohými možnosťami ochrany iPhone 11 vynikajú dva produkty: magnetické puzdro a kryt z pevného materiálu.

Prvý z nich, MG Magnetic Full Body Glass (magnetické puzdro), ponúka inovatívne riešenie s hliníkovým rámom, ktoré sa dá rozdeliť a magneticky spojiť. Je obklopené tvrdeným sklom na obidvoch stranách pre maximálnu ochranu. Tento dizajn nielenže chráni telefón pred bežným opotrebovaním, ale aj umožňuje bezproblémové bezdrôtové nabíjanie.

Na druhej strane, MG Soft MagSafe kryt prichádza s prísľubom kompatibility s Apple MagSafe technológiou, ponúkajúc flexibilný, ale pevný materiál, ktorý chráni iPhone 11 pred škrabancami, poškodeniami a prachom. Vyvýšené okraje okolo displeja a fotoaparátu dodatočne zabezpečujú ochranu pred nárazmi a poškriabaním, čím predlžujú životnosť zariadenia.

Recenzia na magnetické puzdro MG Magnetic Full Body Glass

Parametre a konštrukcia

MG Magnetic Full Body Glass puzdro je navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálnu ochranu pre váš iPhone 11. Jeho dvojdielna konštrukcia zahrnuje rozdeliteľný hliníkový rám a tvrdené sklo na prednej a zadnej strane.

Táto kombinácia materiálov zaručuje odolnosť voči poškriabaniu a menším nárazom, čím predlžuje životnosť vášho zariadenia. Vnútorná časť rámu je doplnená o silikónovú úpravu, ktorá chráni hrany telefónu pred poškriabaním a zabezpečuje, že telefón zostane ako nový.

magnetické puzdro MG Magnetic Full Body Glass_rozbalené

Názov modeluParametre
Púzdro MG Magnetic Full Body Glass magnetické iPhone 11, čierne
magneticke puzdro Púzdro MG Magnetic Full Body Glass magnetické iPhone 11, čierne
Pre značku: Apple, Farba: čierne, Model telefónu: Apple iPhone 11Kúpiť na Mobilego.sk


Použitie a funkčnosť

Použitie puzdra je intuitívne a jednoduché. Pred vložením telefónu do puzdra je potrebné rozdeliť hliníkový rám na dve časti. Následne sa telefón umiestni do spodnej časti a horná časť sa magneticky pripevní, čím sa zabezpečí pevné a bezpečné držanie telefónu.

Tento systém nielenže uľahčuje inštaláciu, ale tiež zabezpečuje, že všetky porty zostanú prístupné a funkcia bezdrôtového nabíjania nebude nijako obmedzená.

magnetické puzdro MG Magnetic Full Body Glass_2

Vlastnosti a dizajn

MG Magnetic Full Body Glass puzdro stavia na jedinečnom dizajne, ktorý spája estetiku s praktickosťou. Jeho tenké a ľahké prevedenie zabezpečuje, že telefón nezíska na objeme a zostane ľahko prenosný. Vyvýšené okraje okolo displeja a kamery poskytujú dodatočnú ochranu týmto citlivým častiam.

Navyše, magnetická konštrukcia a použitie tvrdeného skla na oboch stranách puzdra umožňujú neobmedzené využívanie displeja a zároveň zachovávajú čistotu a jas zobrazenia.

Názov modeluParametre
Púzdro MG Magnetic Full Body Glass magnetické iPhone 11, čierne
magneticke puzdro Púzdro MG Magnetic Full Body Glass magnetické iPhone 11, čierne
Pre značku: Apple, Farba: čierne, Model telefónu: Apple iPhone 11Kúpiť na Mobilego.sk


Recenzia na kryt na iPhone 11 MG Soft MagSafe

Komplexná ochrana zariadenia

MG Soft MagSafe kryt je navrhnutý s dôrazom na ochranu každej časti vášho iPhone 11. Flexibilný, no odolný materiál zabezpečuje, že telefón je chránený z každej strany – od zadnej časti po boky a rohy. Zvláštnu pozornosť si zaslúžia vyvýšené okraje okolo obrazovky a fotoaparátu.

Táto dizajnová vlastnosť je kľúčová, pretože poskytuje dodatočnú ochranu tým najzraniteľnejším častiam telefónu pred poškriabaním alebo poškodením pri náraze. Táto funkcia je obzvlášť cenná v každodennom používaní, kde riziko náhodného poškodenia je vysoké. Flexibilita materiálu prispieva k ľahkosti obliekania a sňatia krytu, čo uľahčuje prípadnú výmenu alebo čistenie.

kryt na iPhone 11 MG Soft MagSafe

Kúpiť na Mobilego.sk

MagSafe kompatibilita

Jednou z najvýraznejších vlastností MG Soft MagSafe krytu je jeho plná kompatibilita s Apple MagSafe technológiou. Táto inovácia umožňuje užívateľom nabíjať svoje zariadenie bezdrôtovo a bez námahy pripojiť rôzne MagSafe príslušenstvá, ako sú magnetické držiaky, peňaženky alebo bezdrôtové nabíjačky.

Krúžok MagSafe integrovaný v kryte, vo farbe zodpovedajúcej samotnému puzdru, je nielen praktický, ale aj esteticky príťažlivý. Táto funkcia znamená, že používateľ nemusí robiť kompromisy medzi ochranou svojho telefónu a využívaním najnovších technologických vymožeností.

kryt na iPhone 11 MG Soft MagSafe_2

Jednoduchý prístup a estetický vzhľad

Pri návrhu tohto krytu bolo myslieť aj na praktickosť a jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám a portom iPhone 11. Užívateľ tak môže bez problémov používať všetky funkcie telefónu bez nutnosti kryt odstraňovať.

Esteticky, fialová farba krytu dodáva zariadeniu výrazný a štýlový vzhľa d, čo je v dnešnej dobe, kde telefón slúži nielen ako pracovný nástroj, ale aj ako módny doplnok, veľmi dôležité. V kombinácii s ochrannými vlastnosťami a technologickou inováciou tak MG Soft MagSafe kryt predstavuje ideálnu voľbu pre každého majiteľa iPhone 11.

Partnerom tejto recenzie je e-shop www.mobilego.sk, ktorý nám poskytol produkty na otestovanie.

mobilegologo

Redakcia

Redakcia

Už od roku 2017 sme tu pre Vás a pomáhame Vám s výberom produktov. V našich článkoch nájdete objektívne, hodnotné rady a tipy pri výbere produktov. Zapojte sa do diskusie a dajte nám vedieť v komentári, aký model produktu používate vy a či ste s ním spokojný a pomôžte tak iným návštevníkom.

Ohodnoťte tento článok
[Celkom: 1 Priemerne: 5]